Nowy rok, nowe zdjęcia

Na początek w nowym roku 2015 chciałam Wam życzyć samych pomyślność, przyjemności i radości z blogowania. Prawdziwych czytelników, wiele weny i mobilizacji. Jeżeli macie jakieś postanowienia (ja osobiście mam ) to życzę Wam, żeby wszystko poszło po waszej myśli i się udało.
Poza tym, chciałabym podziękować Wam za tak wiele komentarzy i ciepłe słowa :) Cieszę się, że niektórzy wpadają na bloga i zostają na dłużej. Za wszystko staram się odwdzięczać obserwacją lub komentarzami. Także dziękuję wszystkim czytelnikom, jeżeli to czytasz, to właśnie Tobie dziękuję. Pozostaw po sobie komentarz, możesz napisać też nazwę swojego bloga, na pewno wejdę ! Widzę, że największą popularność zdobywają właśnie te wpisy ze zdjęciami i moimi pracami, dlatego też takich będzie najwięcej. Dziękuję Wam za wszelkie uwagi dotyczące zdjęć, opinie  itd. W ostatnim wpisie otrzymałam komentarz, żeby robić różne zdjęcia i wyjść w plener.
Również mój kot zyskał swoim zdjęciem wiele wielbicieli, więc jeśli chcielibyście zobaczyć osobny wpis , w którym będzie więcej zdjęć zwierzaka i parę słów o nim, to piszcie w komentarzach i taki zrobię :)

Pod spodem zdjęcia, zapraszam do oglądania, komentowania, oceniania.
Trzymajcie się, do następnego wpisu !

Zdjęcie0320 1 11 DSCF3853 DSCF3856 DSCF38612

12 thoughts on “Nowy rok, nowe zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>