Sentymentalnie

Witajcie w kolejnym wpisie! Dziś trochę o przedmiotach, które mają dla nas duże znaczenie. Wiele osób ma różne rzeczy, kolekcjonuje, dostaje w prezencie i chociaż czasem nam się nie podobają, chociaż czasem leżą tylko na półce, i się kurzą lub spoczywają na dnie pudła, to szkoda ich wyrzucić. Mamy do nich sentyment. Sama mam kilka takich rzeczy i leżą na dnie pudła. Czasem wyciągam je, żeby powspominać, czasem tylko po to, żeby pooglądać,bo są naprawdę piękne. Czasami je rysuję,maluję lub robię zdjęcia.  Są bardzo inspirujące! Dzisiaj pomyślałam, że je wyciągnę i trochę porysuję. Żeby nie był to zwykły ołówek, użyłam pióra z czarnym nabojem i pędzla który maczałam w atramencie. W takich rysunkach piórem, myślę, że najważniejsze jest różnicowanie kreski. Należy zaznaczyć, gdzie jest prosta, gdzie gruba, cienka i poszarpana. 
Zapraszam do oglądania i oceniania prac i zdjęć (niestety nie mam takiej możliwości, żeby były większe, są wtedy rozmazane, ale możecie klikać na zdjęcie i się odtworzy większe )
Do następnego ! :)

DSCF4522

DSCF4526 .2

DSCF4512

DSCF4513

DSCF4518

DSCF4516

DSCF4528 .3

3 thoughts on “Sentymentalnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>